SERVICE ENTREPRENAD

Få ut det bästa av din maskin!

Tack vare högteknologisk verkstadsutrustning och mångårig erfarenhet,
ser vår servicetekniker till att du är väl förberedd för nästa säsong.

SERVICEERBJUDANDE

JCB LANTBRUK

Kontakta din verkmästare för pris på service till din maskin.

Vi ger dig 15% rabatt på arbete, oljor och filter i samband med bokad och planerad service.

Boka senast 31 mars 2019.

Service tung entreprenad

På vår anläggning i Kungälv servar vi stora och små entreprenadmaskiner och grävmaskiner från Atlas och Schaeff (Terex). Kontakta oss för mer information och tidsbokning.

– RESERDELSKATALOGER –

SÖK RESERDELAR DIREKT
HOS VÅRA LEVERANTÖRER

LÄS MER
VERKSTAD – KONTAKT

Erikstad

Anders Sundin

Verkmästare

Telefon: 0530-404 44
E-post: anders.sundin@axima.se

Anders Berg

Verkstad Kundmottagning

Telefon: 0530-404 48
E-post: anders.berg@axima.se

Floby

Andreas Nordberg

Verkmästare

Telefon: 0515-421 83
E-post: andreas.nordberg@axima.se

Grästorp

Christopher Åberg

Verkmästare

Telefon: 0514-510 14
E-post: christopher.aberg@axima.se

Daniel Persson

Verkstad Kundmottagare

Telefon: 0514-107 49
E-post: daniel.persson@axima.se

Jönköping

Fredrik Axeborg

Verkmästare

Telefon: 036-30 82 72
E-post: fredrik.johansson@axima.se

Kungälv

Sebastian Andersson

Verkmästare

Telefon: 0303-150 83
E-post: sebastian.andersson@axima.se

Anders Kristenson

Verkstad kundmottagare

Telefon: 0303-189 15
Mobil: 0725-68 82 04
E-post: anders.kristenson@axima.se

Lidköping

Sonny Wiktorsson

Verkmästare

Telefon: 0510-310 208
E-post: sonny.wiktorsson@axima.se

Munkedal

Nils Johansson

Verkmästare

Telefon: 0524-188 88
E-post: nils.johansson@axima.se

Skövde

Niklas Sandin

Verkmästare

Telefon: 0500-48 20 70
E-post: niklas.sandin@axima.se

Veddige

Tommy Andersson

Verkmästare

Telefon: 0340-190 63
E-post: tommy.andersson@axima.se

Vetlanda

Freddie Lantz

Verkmästare
Maskinservice i Vetlanda AB

Telefon: 0383-150 50
Mobil: 0702-77 85 00
E-post: freddie@msvetlanda.se

Färjestaden

Fredrik Andersson

Verkmästare
J.A. Maskinteknik

Mobil: 0734-35 63 70
E-post: fredrik.andersson@jamaskinteknik.se