Säffle

SÄFFLE

KONTAKT

0530-519 05
info@axima.se

Servicepartner
Gerone Fransson Maskin
www.gfranssonmaskin.se

ÖPPETTIDER

Mån-fre:
7.00-16.00

JOURSERVICE

Vecka 21-37
Måndag-fredag: kl. 16-20
Lördag-söndag: kl. 8-15

Journummer:
076-186 02 66

I Säffle är vi auktoriserad återförsäljare för New Holland, och erbjuder dessutom försäljning av JCB, Pöttinger, Krampe, Bergmann m.m.

Vi har ett samarbete med Gerone Fransson Maskin AB som vår servicepartner.

AXIMA AB

KONTAKT:
0530-519 05
info@axima.se

BESÖKSADRESS:
Kronvägen 6, 661 40 Säffle

SERVICE

RESERVDELAR

FÖRSÄLJNING

PERSONAL SÄFFLE

Simon Karlsson

Säljare

Telefon: 0530-519 05
Mobil: 076-141 49 05
E-post: simon.karlsson@axima.se

Kristin W. Fransson

Kristin W. Fransson

VD
Gerone Fransson Maskin AB

Mobil: 070-622 93 28
E-post: kristin@gfranssonmaskin.se

Gerone Fransson

Gerone Fransson

Grundare, Försäljningschef & Vice VD
Gerone Fransson Maskin AB

Telefon: 0533-134 44
E-post: gerone@gfranssonmaskin.se

Joakim Fransson

Joakim Fransson

Verkstadschef & Verkmästare
Gerone Fransson Maskin AB

Telefon: 072-336 02 66
E-post: joakim@gfranssonmaskin.se

Pernilla Fransson

Pernilla Fransson

Administrativ chef & Personalansvarig
Gerone Fransson Maskin AB

Mobil: 070-883 65 85
E-post: pernilla@gfranssonmaskin.se

Fredrik Olsson

Fredrik Olsson

Verkmästare, Kundmottagare
Gerone Fransson Maskin AB

Mobil: 072-986 02 66
E-post: fredrik@gfranssonmaskin.se

Anders Guttman

Anders Guttman

Reservdelsansvarig & Eftermarknadschef
Gerone Fransson Maskin AB

Mobil: 076-336 02 66
E-post: anders@gfranssonmaskin.se

Martin Johansson

Martin Johansson

Servicetekniker
Gerone Fransson Maskin AB
Simon Nyström

Simon Nyström

Servicetekniker
Gerone Fransson Maskin AB
Henrik Pettersson

Henrik Pettersson

Servicetekniker
Gerone Fransson Maskin AB
Martin Dahle Myrén

Martin Dahle Myrén

Servicetekniker
Gerone Fransson Maskin AB