Veddige

VEDDIGE

KONTAKT

0340-190 60
info@axima.se

ÖPPETTIDER

Mån-fre:
07.00-17.00

JOURINFORMATION

Vi har jour vecka 19 – 36

Lördag – Söndag 09.00-15.00

Växel: 0340-190 60

Vår anläggning i Veddige är auktoriserad återförsäljare för New Holland, dessutom erbjuder vi försäljning av JCB, Pöttinger, Polaris, Husqvarna m.m. Vi har även ett stort utbud begagnade traktorer, redskap och maskiner.

OBS! Vi utför service på alla varumärken på alla våra anläggningar.

AXIMA AB

KONTAKT:
Växel: 0340-190 60
info@axima.se

BESÖKSADRESS:
Viskastigen 59, 432 67 Veddige

FAKTURAADRESS:
Industrigatan 3, 521 51 Floby

SERVICE

RESERVDELAR

FÖRSÄLJNING

PERSONAL VEDDIGE

Daniel Carlsson

Platschef / Säljare

Telefon: 0340-190 62
Mobil: 073-021 64 02
E-post: daniel.carlsson@axima.se

Martin Börjesson

Säljare

Mobil: 070-354 89 94
E-post: martin.borjesson@axima.se

Henrik Frenning

Säljare Polaris & Husqvarna

Mobil: 0704-01 33 24
E-post: henrik.frenning@axima.se

Tommy Andersson

Verkmästare

Telefon: 0340-190 63
E-post: tommy.andersson@axima.se

Angelica Segerström

Reservdelsansvarig

Telefon: 0340-190 60
E-post: angelica.segerstrom@axima.se

Johan Halldin

Reservdelar

Telefon: 0340-190 60
E-post: johan.halldin@axima.se

Erik Frenning

Service Park- & Grönyta

Telefon: 0340-191 07
E-post: erik.frenning@axima.se

Linus Brink

Reservdelar

Tjänstledig

Bengt Nilsson

Reservdelar

Telefon:
E-post: bengt.nilsson@axima.se

Mats Karlsson

Servicetekniker

Roger Carlsson

Servicetekniker

Simon Andersson

Servicetekniker

William Botin

Servicetekniker

Lukas Alfredsson

Servicetekniker

Magnus Berglund

Servicetekniker