– FUNKTIONSTEST –

VI UTFÖR FUNKTIONSTEST
AV VÄXTSKYDDSSPRUTOR

LÄS MER
– RESERVDELSKATALOGER –

SÖK RESERVDELAR DIREKT
HOS VÅRA LEVERANTÖRER

LÄS MER

JOURINFORMATION

Våra verkstäder har telefonjour i säsong; se respektive orts anläggninssida för aktuella jourtider.
Jouravgift 750 kr, jourtillägg tillämpas för verkstadsarbete.

Ring våra växelnummer och välj reservdelar eller verkstad

VERKSTAD – KONTAKT

Erikstad

Anders Sundin

Verkmästare

Telefon: 0530-404 44
E-post: anders.sundin@axima.se

Anders Berg

Verkstad Kundmottagning

Telefon: 0530-404 48
E-post: anders.berg@axima.se

Floby

Andreas Andersson

Verkmästare

Telefon: 0515-421 83
E-post: andreas.andersson@axima.se

Grästorp

Christopher Åberg

Verkmästare

Telefon: 0514-510 14
E-post: christopher.aberg@axima.se

Daniel Persson

Verkstad Kundmottagare

Telefon: 0514-107 49
E-post: daniel.persson@axima.se

Jönköping

Fredrik Johansson

Verkmästare

Telefon: 036-30 82 72
E-post: fredrik.johansson@axima.se

Kungälv

Sebastian Andersson

Verkmästare

Telefon: 0303-150 83
E-post: sebastian.andersson@axima.se

Anders Kristenson

Verkstad kundmottagare

Telefon: 0303-189 15
Mobil: 0725-68 82 04
E-post: anders.kristenson@axima.se

Lidköping

Sonny Wiktorsson

Verkmästare

Telefon: 0510-310 208
E-post: sonny.wiktorsson@axima.se

Munkedal

Nils Johansson

Verkmästare

Telefon: 0524-188 88
E-post: nils.johansson@axima.se

Skövde

Niklas Sandin

Verkmästare

Telefon: 0500-48 20 70
E-post: niklas.sandin@axima.se

Veddige

Tommy Andersson

Verkmästare

Telefon: 0340-190 63
E-post: tommy.andersson@axima.se

Färjestaden

Fredrik Andersson

Verkmästare
J.A. Maskinteknik

Mobil: 0734-35 63 70
E-post: fredrik.andersson@jamaskinteknik.se