Få ut det bästa av din maskin!

Tack vare högteknologisk verkstadsutrustning och mångårig erfarenhet,
ser vår servicetekniker till att du är väl förberedd för nästa säsong.

SERVICEERBJUDANDE

JCB

Kontakta din verkmästare för pris på service till din maskin.

Vi ger dig 10% rabatt på arbete, oljor och filter i samband med bokad och planerad service.

Boka senast 31 januari 2018.

Service entreprenad

På vår anläggning i Kungälv servar vi stora och små entreprenadmaskiner och grävmaskiner från Atlas och Schaeff (Terex). Kontakta oss för mer information och tidsbokning.

– RESERDELSKATALOGER –

SÖK RESERDELAR DIREKT
HOS VÅRA LEVERANTÖRER

LÄS MER
VERKSTAD – KONTAKT

Erikstad

Anders Sundin

Verkmästare

Telefon: 0530-404 44
E-post: anders.sundin@axima.se

Anders Berg

Verkstad Kundmottagning

Telefon: 0530-404 48
E-post: anders.berg@axima.se

Floby

Andreas Andersson

Verkmästare

Telefon: 0515-421 83
E-post: andreas.andersson@axima.se

Grästorp

Christopher Åberg

Verkmästare

Telefon: 0514-510 14
E-post: christopher.aberg@axima.se

Daniel Persson

Verkstad Kundmottagare

Telefon: 0514-107 49
E-post: daniel.persson@axima.se

Jönköping

Fredrik Johansson

Verkmästare

Telefon: 036-30 82 72
E-post: fredrik.johansson@axima.se

Kungälv

Sebastian Andersson

Verkmästare

Telefon: 0303-150 83
E-post: sebastian.andersson@axima.se

Lidköping

Sonny Wiktorsson

Verkmästare

Telefon: 0510-310 208
E-post: sonny.wiktorsson@axima.se

Munkedal

Nils Johansson

Verkmästare

Telefon: 0524-188 88
E-post: nils.johansson@axima.se

Skövde

Niklas Sandin

Verkmästare

Telefon: 0500-48 20 70
E-post: niklas.sandin@axima.se

Veddige

Tommy Andersson

Verkmästare

Telefon: 0340-190 63
E-post: tommy.andersson@axima.se

Färjestaden

Fredrik Andersson

Verkmästare
J.A. Maskinteknik

Mobil: 0734-35 63 70
E-post: fredrik.andersson@jamaskinteknik.se