JCB Hydradig

FRAMTIDEN ÄR NU!

 

JCB 419S

Högpresterande hjullastare

Axima erbjuder kompletta maskinlösningar för framtidens entreprenad- och lantbruksföretag. Vi representerar världsledande fabrikat såsom New Holland, Case IH och JCB. Vår strävan är att erbjuda ett brett och dedikerat maskin- och redskapsprogram som bidrar till ett effektivt och lönsamt koncept till våra kunder.
Axima har även ett väl utvecklat ben med park- och grönytemaskiner för företag och förvaltningar.

Vi erbjuder lastmaskiner och teleskoplastare för stora och små gårdar, mini-, midi och tunga band- och hjulgrävmaskiner från JCB, Atlas och Schaeff (Terex).

Våra säljare kan hjälpa dig med de flesta av dina behov, för tyngre grävmaskiner och maskiner från Atlas och Schaeff (Terex) kontaktar du vår anläggning i Kungälv – Axima i Göteborg AB.
AKTUELLA KAMPANJER
KONTAKTA SÄLJARE

Erikstad

Morgan Broberg

Platschef/Säljare

Telefon: 0530-404 42
Mobil: 070-675 12 51
E-post: morgan.broberg@axima.se

Mikael Larsson

Säljare

Telefon: 0530-404 46
Mobil: 0735-67 12 19
E-post: mikael.larsson@axima.se

Simon Karlsson

Säljare

Telefon: 0530-519 05
Mobil: 076-141 49 05
E-post: simon.karlsson@axima.se

Floby

Bengt Larsson

Platschef / Säljare

Telefon: 0515-421 98
Mobil: 072-713 80 38
E-post: bengt.larsson@axima.se

Markus Hellberg

Säljare

Telefon: 0515-421 99
Mobil: 0727-13 87 37
E-post: markus.hellberg@axima.se

Svante Göransson

Säljare Entreprenad

Telefon: 0515-514 80
Mobil: 0702-46 65 26
E-post: svante.goransson@axima.se

Johan Eriksson

Säljare

Telefon: 0515-421 91
Mobil: 070-571 18 55
E-post: johan.eriksson@axima.se

K-G Sand

Säljare / Transportansvarig

Telefon: 0515-421 81
Mobil: 070-659 92 02
E-post: kg.sand@axima.se

Grästorp

Erik Fahlström

Platschef / Säljare

Telefon: 0514-23 09 05
Mobil: 070-346 46 45
E-post: erik.fahlstrom@axima.se

Benny Johansson

Säljare

Telefon: 0514-XXX XX
Mobil: 0702-28 15 16
E-post: benny.johansson@axima.se

Fredrik Hammar

Säljare

Telefon: 0514-23 09 01
Mobil: 070-810 59 37
E-post: fredrik.hammar@axima.se

Mats Johansson

Säljare

Telefon: 0514-100 13
Mobil: 0708-10 67 99
E-post: mats.johansson@axima.se

Jönköping

Daniel Forsberg

Platschef

Telefon: 036-34 14 41
Mobil: 070-565 20 44
E-post: daniel.forsberg@axima.se

Anders Fridell

Säljare

Telefon: 036-30 82 72
Mobil: 070-543 45 14
E-post: anders.fridell@axima.se

Kungälv

Ulf Hedlund

Platschef / Säljare
VD Axima i Göteborg

Mobil: 070-330 20 10
E-post: ulf.hedlund@axima.se

Oliver Nielsen

Säljare

Telefon: 0303-151 07
Mobil: 0725-68 82 13
E-post: oliver.nielsen@axima.se

Lidköping

Johan Fredricson

Platschef & Säljare

Telefon: 0510-221 70
Mobil: 070-810 74 98
E-post: johan.fredricson@axima.se

Anders Holstmark

Säljare

Telefon: 0510-31 02 02
Mobil: 072-524 57 90
E-post: anders.holstmark@axima.se

Munkedal

Marcus Hansson

Platschef / Säljare

Telefon: 0524-188 84
Mobil: 070-813 35 74
E-post: marcus.hansson@axima.se

Gustaf Ahlbom

Säljare

Telefon: 0524-188 82
Mobil: 0708-13 35 72
E-post: gustaf.ahlbom@axima.se

Skövde

Patrik Kvarndal

Platschef / Säljare

Telefon: 0500-48 20 70
Mobil: 070-548 28 36
E-post: patrik.kvarndal@axima.se

Christofer Carlander

Säljare

Telefon: 0500-48 20 70
Mobil: 070-370 08 08
E-post: christofer.carlander@axima.se

Veddige

Martin Börjesson

Platschef / Säljare

Mobil: 070-354 89 94
E-post: martin.borjesson@axima.se

Daniel Carlsson

Säljare

Telefon: 0340-190 62
Mobil: 073-021 64 02
E-post: daniel.carlsson@axima.se

Linus Brink

Reservdelsansvarig

Telefon: 0340-190 64
E-post: linus.brink@axima.se

Vetlanda

Daniel Forsberg

Platschef

Telefon: 036-34 14 41
Mobil: 070-565 20 44
E-post: daniel.forsberg@axima.se

Örjan Berget

Säljare

Telefon: 036-34 14 40
Mobil: 076-526 87 12
E-post: orjan.berget@axima.se

Färjestaden

Krister Petersson

Säljare

Telefon: –
Mobil: 0702-24 98 27
E-post: krister.petersson@axima.se

Patrik Eriksson

Säljare

Telefon: –
Mobil: 0702-75 84 61
E-post: patrik.eriksson@axima.se

Demokörning!

Vi demokör gärna hos dig, hör av dig till våra säljare för mer information!

NYA LAGERMASKINER